Jacki

Jacki (numer karty 451/11) to nieduży, około dwunastoletni piesek z niesprawną tylną łapką, który większość swojego życia spędził w schronisku. Mimo swojej niepełnosprawności radzi sobie doskonale, spacer, bieganie nie są dla niego problemem. Będzie dla swojego opiekuna wspaniałym towarzyszem spacerów, tym bardziej, że bardzo ładnie zachowuje się na smyczy, nie szarpie, nie próbuje „rządzić”.

Na wybiegu Jacki jest zainteresowany otaczającym go światem, spaceruje z nosem przy ziemi, być może szukając tropów. W końcu ma w sobie coś z psa myśliwskiego. Jednak dość szybko traci zainteresowanie terenem, bo o wiele ciekawszy jest dla niego opiekun. Jacki lubi głaskanie, czułości, zabiega o uwagę człowieka i zaprasza do zabawy. Nieodłącznym elementem jego zabaw jest piłeczka, za którą bardzo lubi biegać, nawet wtedy, kiedy wydaje się zmęczony i potrzebuje chwilę odpocząć.
Jacki to również duży łasuch. Uwielbia smaczki i doskonale potrafi wyczuć, gdzie może znaleźć coś dobrego.

Jacki jest indywidualistą, który nie lubi konkurencji i nie toleruje innych psów. Jest zazdrosny o opiekuna, dlatego preferowany jest dla niego dom bez innych zwierząt.

Jeśli nie boisz się jego niepełnosprawności i zdecydujesz się dać seniorowi dom, zyskasz wspaniałego przyjaciela i towarzysza zabaw.

Jacki przebywa w Schronisku dla zwierząt w Płocku ul. Parowa 20 (należy podać nr kartoteki 451/11)

Nr do schroniska: 24 262 47 99
Nr do wolontariuszy opiekujących się Jackim: Rafael – 534 098 595, Andżelika – 507 464 297; Marta – 793 794 340